top of page

Ertürk Loca

Ertürk Loca, Aliağa'da şehir merkezinde bulunan, ilk ve tek site olma özelliğiyle eşsiz bir yaşam alanıdır.
Lokasyonu ile şehrin stratejik noktalarına yürüme mesafesinde bulunan Ertürk Loca, bünyesinde barındırdığı donanımlarla, sahiplerine, huzur, konfor ve lüks bir yaşam sunuyor.


Müşteri Memnuniyetini ilke edinerek gerçekleştirdiğimizprojelerin ardından, her öneriyi dikkate alarak, tecrübelerimizin yanına kattık. İsteklerinizi, ihtiyaçlarınızı her zaman çok önemsedik. Ertürk Loca projesini oluştururken, öncelikleriniz, önceliklerimiz oldu. Aliağa'da eksikliği duyulan her şeyi, bu projede birleştirdik. Size sağladığı imkanlarla ömür boyu huzuru, ihtiyacınız olan konforu ve kolaylığı sağlayan projemizi beğeninize sunduk.

Ertürk-Loca05-1_edited.jpg

Müşterilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek 13 farklı tipte konutun tasarlandığı Aliağa’nın en donanımlı projesi olma özelliğine sahip Ertürk Loca’nın projelendirme ve inşaat ruhsat süreci 1 yılda tamamlanmış ve 2017 Haziran ayında inşasına başlanılmıştır.

 

Aliağa’da ilk kez uygulanan “Loft” daire tipi, özel yaşam alanlarına yönelik talepler düşünülerek oluşturulan bahçeli daireler, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinde her ihtiyaca cevap veren farklı özelliklerdeki konutlarıyla Ertürk Loca projesi lansman döneminden itibaren alıcılar tarafından ilgi odağı haline gelmiştir.

 

Akıllı ev sistemleri, 3000 m2 alana sahip her konutun ihtiyacını karşılayan kapalı otoparkı, havuzu, saunası, geniş yeşil alanları, mini sinema salonu ve kapalı spor salonu ile Ertürk Loca bir konut projesi olmanın ötesinde bir yaşam alanı olmuştur. 3 işyeri ve 70 konut olmak üzere 73 bağımsız bölümden oluşan toplamda 15838 m2 inşaat alanına sahip projemiz 2019 yılı Ağustos ayında tamamlanmıştır.

Aliğa Tıp Merkezi
WhatsApp Image 2021-07-10 at 20.50.17.jpeg
bottom of page